Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Florbalové finále LIBERECKÉHO KRAJE (Václav)

V pátek 14.1.2011 dopoledne jsme se s vybranými žáky vydali do Tipsportarény. Konalo se zde florbalové finále Libereckého kraje, kam jsme se probojovali jako druhý tým okresu Liberec. Bohužel se nám krutě nepodařilo navázat na dodré výkony z předešlých turnajů a po jediné výhře jsme obsadili celkové 5. místo. Všem děkujeme za reprezentaci školy.
NAŠE SESTAVA: NEGRU (G), BLÁHA, KOS, ČERNOHORSKÝ, ŽELEZNÝ, BULÍŘ, BARAC, KONEČNÝ, KVÍTEK, PIRŠEL, ŠIMON, REJL a KAISER