Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Florbalové finále LIBERECKÉHO KRAJE (Václav)

V pátek 14.1.2011 dopoledne jsme se s vybranými žáky vydali do Tipsportarény. Konalo se zde florbalové finále Libereckého kraje, kam jsme se probojovali jako druhý tým okresu Liberec. Bohužel se nám krutě nepodařilo navázat na dodré výkony z předešlých turnajů a po jediné výhře jsme obsadili celkové 5. místo. Všem děkujeme za reprezentaci školy.
NAŠE SESTAVA: NEGRU (G), BLÁHA, KOS, ČERNOHORSKÝ, ŽELEZNÝ, BULÍŘ, BARAC, KONEČNÝ, KVÍTEK, PIRŠEL, ŠIMON, REJL a KAISER
 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.