Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Florbalové finále LIBERECKÉHO KRAJE (Václav)

V pátek 14.1.2011 dopoledne jsme se s vybranými žáky vydali do Tipsportarény. Konalo se zde florbalové finále Libereckého kraje, kam jsme se probojovali jako druhý tým okresu Liberec. Bohužel se nám krutě nepodařilo navázat na dodré výkony z předešlých turnajů a po jediné výhře jsme obsadili celkové 5. místo. Všem děkujeme za reprezentaci školy.
NAŠE SESTAVA: NEGRU (G), BLÁHA, KOS, ČERNOHORSKÝ, ŽELEZNÝ, BULÍŘ, BARAC, KONEČNÝ, KVÍTEK, PIRŠEL, ŠIMON, REJL a KAISER

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.