Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Florbalová sezóna 2014/15 se rozeběhla (Václav)

My jsme do ní vstoupili základním kolem starších žáků, které se uskutečnilo v pátek 7.11.2014 v libereckém Sportparku. Prvním soupeřem nám byl tým ZŠ J.A.KOMENSKÉHO, který jsme porazili 6:0 a druhým naším protivníkem florbalisté ZŠ OBLAČNÁ – tento duel jsme také zvládli a zvítězili 3:0. Takže konečný součet: 9 vstřelených gólů, ani jeden obdržený a zasloužený postup do dalšího kola.

SESTAVA: DANĚK, KARLÍK, KLEINER, KRPATA, MEČÍŘ, PLECHATÝ, PROKOPEC, RÁČEK, ŽIŽKA, BÍNA, SEDLÁČEK