Florbal-mladší žáci 28.1.2009

FLORBAL
V semifinálové skupině florbalu mladších chlapců jsem ve středu 28.1.2009 na ZŠ JEŠTĚDSKÉ obsadili 1. místo, když jsme si poradili se všemi soupeři (KOBYLY, BROUMOVSKÁ, FRÝDLANT, JEŠTĚDSKÁ). Obdrželi pouze dvě branky a třicetkrát rozvlnili soupeřovu síť. GRATULUJEME K VÍTĚZSTVÍ A POSTUPU!!!

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.