Florbal (Urban)

V pondělí 23.2.2015 jsme se zúčastnili základního kola ligy škol ve florbalu 4.-5.tříd. Turnaj se odehrál na ZŠ Lesní za účasti 5 škol – ZŠ 5.květen, ZŠ náměstí Míru, ZŠ Harcov, domácí ZŠ Lesní a my. Po jasných a vysokých vítězstvích nad prvními třemi školami jsme nastoupili k zápasu se ZŠ Lesní, která také procházela turnajem bez prohry. Ve velmi bojovném a urputném zápase, kdy jsme soupeře vždy dotahovali, jsme nakonec vcelku smolně prohráli 2 : 3 a obsadili 2. místo. To je však také postupové, takže budeme pokračovat v dalším kole.
Školu reprezentovali: Vaňátko, Kobera, Šašek (4.B), Kašpar, Vácha, Svrček, Stibor, Stejskal, Krejsa a Sýkorová (5.A).