Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Florbal starší žáci - 24.11.2010 (Václav)

Středa 24.11.2010 byla na naší škole vyhrazena pro meziškolní florbalový turnaj starších žáků. Kdo chtěl postoupit do dalších kol, musel obsadit v čtyřčlené skupině první místo. To se podařilo nám  po třech vítězstvích (nad ZŠ SOKOLOVSKÁ, ZŠ ČESKÝ DUB a ZŠ HARCOV).
NAŠE SESTAVA: NEGRU (G), BLÁHA(G), KOS, ČERNOHORSKÝ, ŽELEZNÝ, BULÍŘ, BARAC, KONEČNÝ, KVÍTEK, PIRŠEL, PATRMAN a KAISER

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.