Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Florbal - Okresní semifinále a finále

FLORBAL - OKRESNÍ SEMIFINÁLE
Týmy: ZŠ Barvířská
          ZŠ Hejnice
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Vrchlického
Tento den jsme vyhráli všechny zápasy. Náš pan učitel Radim Václav nás tlačil k vítěztví. Prvni zápas jsme sehráli s ZŠ Hejnice a zvítězili jsme 4:0, druhý jsme opět zvítězili se silnou ZŠ Ještědská. Třetí zápas jsme porazili ZŠ Vrchlického 2:1. Celý den jsme hráli skvěle!

OKRESNÍ FINÁLE
Týmy: ZŠ Barvířská
          ZŠ Dobiášova
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Lesní
Začínali jsme se ZŠ Dobiášova. Tento zápas jsme vyhrali 3:0. První branku dal Méča, druhou Najmi a třeti Šulcik. O tyto góly se postarali pouze osmáci. Druhý zápas jsme neštastě prohráli se ZŠ Ještědská 3:2. O tyto góly se postaral Zelí a Jery. V turnaji jsme skončili druzí. Neví se, jestli postoupíme – podle místa pořádání turnaje.
Složení:
Studnička,Michalík
Patka,Helm
Povr,Dobeš
Mečíř,Šulc,Pokorný
Neuman,Vodička,Janošík

Napsal: Mečíř Jan, 8.B

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.