Florbal - Okresní semifinále a finále

ZŠ Hejnice
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Vrchlického
Tento den jsme vyhráli všechny zápasy. Náš pan učitel Radim Václav nás tlačil k vítěztví. Prvni zápas jsme sehráli s ZŠ Hejnice a zvítězili jsme 4:0, druhý jsme opět zvítězili se silnou ZŠ Ještědská. Třetí zápas jsme porazili ZŠ Vrchlického 2:1. Celý den jsme hráli skvěle!

OKRESNÍ FINÁLE
Týmy: ZŠ Barvířská
          ZŠ Dobiášova
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Lesní
Začínali jsme se ZŠ Dobiášova. Tento zápas jsme vyhrali 3:0. První branku dal Méča, druhou Najmi a třeti Šulcik. O tyto góly se postarali pouze osmáci. Druhý zápas jsme neštastě prohráli se ZŠ Ještědská 3:2. O tyto góly se postaral Zelí a Jery. V turnaji jsme skončili druzí. Neví se, jestli postoupíme – podle místa pořádání turnaje.
Složení:
Studnička,Michalík