Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Florbal - Okresní semifinále a finále

FLORBAL - OKRESNÍ SEMIFINÁLE
Týmy: ZŠ Barvířská
          ZŠ Hejnice
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Vrchlického
Tento den jsme vyhráli všechny zápasy. Náš pan učitel Radim Václav nás tlačil k vítěztví. Prvni zápas jsme sehráli s ZŠ Hejnice a zvítězili jsme 4:0, druhý jsme opět zvítězili se silnou ZŠ Ještědská. Třetí zápas jsme porazili ZŠ Vrchlického 2:1. Celý den jsme hráli skvěle!

OKRESNÍ FINÁLE
Týmy: ZŠ Barvířská
          ZŠ Dobiášova
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Lesní
Začínali jsme se ZŠ Dobiášova. Tento zápas jsme vyhrali 3:0. První branku dal Méča, druhou Najmi a třeti Šulcik. O tyto góly se postarali pouze osmáci. Druhý zápas jsme neštastě prohráli se ZŠ Ještědská 3:2. O tyto góly se postaral Zelí a Jery. V turnaji jsme skončili druzí. Neví se, jestli postoupíme – podle místa pořádání turnaje.
Složení:
Studnička,Michalík
Patka,Helm
Povr,Dobeš
Mečíř,Šulc,Pokorný
Neuman,Vodička,Janošík

Napsal: Mečíř Jan, 8.B

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.