Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Florbal - Okresní semifinále a finále

FLORBAL - OKRESNÍ SEMIFINÁLE
Týmy: ZŠ Barvířská
          ZŠ Hejnice
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Vrchlického
Tento den jsme vyhráli všechny zápasy. Náš pan učitel Radim Václav nás tlačil k vítěztví. Prvni zápas jsme sehráli s ZŠ Hejnice a zvítězili jsme 4:0, druhý jsme opět zvítězili se silnou ZŠ Ještědská. Třetí zápas jsme porazili ZŠ Vrchlického 2:1. Celý den jsme hráli skvěle!

OKRESNÍ FINÁLE
Týmy: ZŠ Barvířská
          ZŠ Dobiášova
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Lesní
Začínali jsme se ZŠ Dobiášova. Tento zápas jsme vyhrali 3:0. První branku dal Méča, druhou Najmi a třeti Šulcik. O tyto góly se postarali pouze osmáci. Druhý zápas jsme neštastě prohráli se ZŠ Ještědská 3:2. O tyto góly se postaral Zelí a Jery. V turnaji jsme skončili druzí. Neví se, jestli postoupíme – podle místa pořádání turnaje.
Složení:
Studnička,Michalík
Patka,Helm
Povr,Dobeš
Mečíř,Šulc,Pokorný
Neuman,Vodička,Janošík

Napsal: Mečíř Jan, 8.B

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.