Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Florbal mladší žáci základní kolo (Kuželka)

Ve středu 20.11.2013 bylo v naší tělocvičně odehráno základní kolo ve florbalu žáků 6. – 7. ročníků. Nastoupili jsme v sestavě: Sonntagová, Bína, Chmátal, Kaiser, Kavan M., Kavan Š., Lochman, Mikeš, Špinka. V prvním utkání jsme se utkali s Doctrinou. Ze začátku bylo utkání vyrovnané, ale později narůstala naše převaha i počet gólů v soupeřově síti. Zvítězili jsme 6:3. V dalším zápase jsme narazili na soupeře ze Stráže n.Nisou. V tomto utkání jsme soupeře přehrávali a zvítězili 18:1. Zajistili jsme si postup do dalšího kola. Blahopřejeme.