Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Florbal, mladší žáci postupují (Kuželka)

Ve středu 21.12.2012 se naše škola stala pořadatelem základního kola ve florbalu 6.- 7. ročníků. Turnaj odehrálo pět družstev – ZŠ Sokolovská, ZŠ Na Výběžku, Doctrina, ZŠ Stráž n. N. a naše škola. Družstvo podalo bojovný výkon.  V celém turnaji pouze jednou remizovalo (Doctrina), ale celkově zvítězilo a postoupilo do dalších bojů. Nejlepší střelec našeho týmu – J. Daněk se 3 góly. Sestava: Ráček – Sonntagová, Daněk, Hanuš, Chmátal, Kleiner, Mečíř, Plechatý, Prokopec, Zamastil. Blahopřejeme.