Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Florbal, mladší žáci postupují (Kuželka)

Ve středu 21.12.2012 se naše škola stala pořadatelem základního kola ve florbalu 6.- 7. ročníků. Turnaj odehrálo pět družstev – ZŠ Sokolovská, ZŠ Na Výběžku, Doctrina, ZŠ Stráž n. N. a naše škola. Družstvo podalo bojovný výkon.  V celém turnaji pouze jednou remizovalo (Doctrina), ale celkově zvítězilo a postoupilo do dalších bojů. Nejlepší střelec našeho týmu – J. Daněk se 3 góly. Sestava: Ráček – Sonntagová, Daněk, Hanuš, Chmátal, Kleiner, Mečíř, Plechatý, Prokopec, Zamastil. Blahopřejeme.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.