Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Florbal, mladší žáci postupují (Kuželka)

Ve středu 21.12.2012 se naše škola stala pořadatelem základního kola ve florbalu 6.- 7. ročníků. Turnaj odehrálo pět družstev – ZŠ Sokolovská, ZŠ Na Výběžku, Doctrina, ZŠ Stráž n. N. a naše škola. Družstvo podalo bojovný výkon.  V celém turnaji pouze jednou remizovalo (Doctrina), ale celkově zvítězilo a postoupilo do dalších bojů. Nejlepší střelec našeho týmu – J. Daněk se 3 góly. Sestava: Ráček – Sonntagová, Daněk, Hanuš, Chmátal, Kleiner, Mečíř, Plechatý, Prokopec, Zamastil. Blahopřejeme.

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena