Důležitá sdělení

Florbal - mladší žáci 18.11.2008

FLORBAL - mladší žáci
V úterý 18.11.2008 se v naší hale odehrálo základní kolo florbalové soutěže mladších žáků (6.-7. třída). Turnajem jsme prošli bez ztráty kytičky a postoupili do dalšího kola. Střelecky se nejvíce dařilo Barymu a Buldovi, které v sestavě doplnili Kaiser, Horňák, Jaček, Piršel, Kvítek, Konečný a v brace Negruška.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.