Florbal - mladší žáci 18.11.2008

FLORBAL - mladší žáci
V úterý 18.11.2008 se v naší hale odehrálo základní kolo florbalové soutěže mladších žáků (6.-7. třída). Turnajem jsme prošli bez ztráty kytičky a postoupili do dalšího kola. Střelecky se nejvíce dařilo Barymu a Buldovi, které v sestavě doplnili Kaiser, Horňák, Jaček, Piršel, Kvítek, Konečný a v brace Negruška.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.