Florbal dívky (Masnicová)

Ve středu 20.11.2013 se družstvo dívek naší školy, ve složení:

Hefferová Karolína (9.A.)
Masicová Štěpánka (9.A.)
Gažiová Miroslava (9.A.)
Formanová Veronika (8.A.)
Neradová Lucie (8.A.)
Stiborová Zdeňka  (8.A.)
Gorská Anna (8.B.)
Kocourová Markéta (8.B.)
Konečná Lucie (8.B.)
Trojanová Vanesa (7.A.)

zúčastnilo Školského poháru osmých a devátých tříd ve florbalu. Akce se konala v tělocvičně ZŠ Dobiášova. Našimi soupeři byla družstva dívek ze ZŠ Lužická, ZŠ Ostašov a ZŠ Dobiášova. Systém hry byl určen na “každý s každým”, 2x10 minut. Všechna utkání byla velice vyrovnaná, s týmy z Lužické a Ostašova jsme remízovali 2:2 a 1:1, Dobiášova nás přehrála 2:0. Díky horšímu skóre jsme obsadili krásné třetí místo za Dobiáškou a Ostašovem. Dívkám GRATULUJEME a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.