Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Florbal - dívky 8.-9.třída (Gajdošová)

V pátek 1.12. se u nás konalo základní kolo okresního kola florbalového turnaje, tentokrát dívek 8.a 9.tříd.

Bohužel se žádné dívky z 9.ročníku nepřihlásily, takže nás reprezentovaly dívky z 8.A (Sofie Heilandová, Ema Izingová) z 8.B ( kapitánka Valča Cuflic, nejlepší brankářka Iveta Šírová, Kačka Vaníčková, Kája Vojtásková)  ze 7.A (Verča Burde, Týnka Rezková)  a ze 7.B (Janča Pekárová, Terka Vondráčková).

V tomto kole se sešly kromě nás týmy ze základních škol U Školy, Aloisina Výšina, Chrastavy a z Gymnázia Jeronýmova.

Naše holky se moc snažily a s každým zápasem se lepšily- nejvyrovnanější výkon (1:1) předvedly s v pořadí druhým týmem ze ZŠ Aloisina Výšina a s pozdějším vítězem z gymnázia hrály holky 1:2, ale bohužel věkový rozdíl byl malinko znát. 

Takže pro rekapitulaci:

1.místo vybojoval JerGym, 2.místo ZŠ Aloisina Výšina, 3.místo ZŠ U Školy, 4.místo ZŠ Chrastava a 5.místo ZŠ Barvířská.

Holky, byly jste super, příští rok to vyhrajeme ????!