Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

FLORBAL- dívky 8.- 9.tř. (Gajdošová)

V pátek 26.11. se konalo na naší škole okresní kolo florbalového turnaje, tentokrát starších dívek.


Z plánovaného počtu tří družstev jsme se sešli bohužel jen ve dvou, ZŠ Ostašov díky covidové situaci nemohla dorazit.
Hráli jsme tedy jen jeden zápas se ZŠ Jabloňovou, který ovšem stál za to. ???? Padlo 10 gólů a obě družstva hrála opravdu ze všech sil. První polovina byla vyrovnaná 3:3. Ve druhé nás už boužel „Jabloňovka“ přestřílela - prohrály jsme 6:4. I přes to to byl velmi pohledný zápas a holky i my, učitelé – jsme se dobře bavili.


Dějeme, holky, byly jste moc fajn. Příště vyhrajeme ????!


Sestava: 
Kačka Orysenko- brankářka (7.B); ze 6.A – Zuzka Krajčírová , 6.B – Valča Cuflic, Kačka Vaníčková, Kája Vojtásková; 7.A -Sofie Tymráková; 7.B – Eliška Průšová; 8.B – Melča Mokřížová, Karla martínková, Justy Braslavská a Samantha Bőmová ; z 9.A Andy Gregorová a 9.B – Jana Voldřichová
                                  

 J. Gajdošová