Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Florbal 4.-5.tříd (Urban)

V úterý 24.1.2012 jsme se zúčastnili základního kola turnaje škol ve florbalu 4.-5.tříd na ZŠ U Školy. Odehráli jsme dvě utkání, kdy jsme zvítězili nad ZŠ 5. května 6 : 4  a prohráli s domácími hokejisty ze ZŠ U Školy 4 : 8. Protože do dalšího kola postupuje pouze jeden, se soutěží jsme se rozloučili. Naši školu reprezentovali O.Belák, M.Mikeš, E.Sonntagová, M.Firman a Z. Bel Hadjsalah z 5.A a F.Špinka a J.Slavík ze 4.A. Všem jim patří dík za předvedenou hru.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.