Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Florbal 4.-5.tříd (Urban)

V úterý 24.1.2012 jsme se zúčastnili základního kola turnaje škol ve florbalu 4.-5.tříd na ZŠ U Školy. Odehráli jsme dvě utkání, kdy jsme zvítězili nad ZŠ 5. května 6 : 4  a prohráli s domácími hokejisty ze ZŠ U Školy 4 : 8. Protože do dalšího kola postupuje pouze jeden, se soutěží jsme se rozloučili. Naši školu reprezentovali O.Belák, M.Mikeš, E.Sonntagová, M.Firman a Z. Bel Hadjsalah z 5.A a F.Špinka a J.Slavík ze 4.A. Všem jim patří dík za předvedenou hru.