Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Florbal 4.-5.tříd (Urban)

V úterý 24.1.2012 jsme se zúčastnili základního kola turnaje škol ve florbalu 4.-5.tříd na ZŠ U Školy. Odehráli jsme dvě utkání, kdy jsme zvítězili nad ZŠ 5. května 6 : 4  a prohráli s domácími hokejisty ze ZŠ U Školy 4 : 8. Protože do dalšího kola postupuje pouze jeden, se soutěží jsme se rozloučili. Naši školu reprezentovali O.Belák, M.Mikeš, E.Sonntagová, M.Firman a Z. Bel Hadjsalah z 5.A a F.Špinka a J.Slavík ze 4.A. Všem jim patří dík za předvedenou hru.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.