Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Florbal 4.-5.tříd (Urban)

Ve čtvrtek 23.1.2014 jsme odehráli základní kolo florbalu 4.-5. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 týmů, ZŠ 5.květen, ZŠ Husova, ZŠ Harcov, ZŠ Lužická a naše škola. Postup suverénně získalo mužstvo ZŠ Husova a o druhé postupové místo jsme svedli duel my se ZŠ Harcov. Bohužel jsme utkání nezvládli a prohráli 1:3 a tak jsme se umístili až na nepostupovém 3. místě. Za námi skončil 5. květen a Lužická. Utkání jsme odehráli v tomto složení: Plechatý, Samek, Šátek, Šašek, Pacourek, Strejc (5.A), Sýkorová (4.A), Vaňátko a Mrskoš (3.B). Všem patří dík za bojovnost.