Florbal 4.-5.tříd (Urban)

Ve čtvrtek 23.1.2014 jsme odehráli základní kolo florbalu 4.-5. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 týmů, ZŠ 5.květen, ZŠ Husova, ZŠ Harcov, ZŠ Lužická a naše škola. Postup suverénně získalo mužstvo ZŠ Husova a o druhé postupové místo jsme svedli duel my se ZŠ Harcov. Bohužel jsme utkání nezvládli a prohráli 1:3 a tak jsme se umístili až na nepostupovém 3. místě. Za námi skončil 5. květen a Lužická. Utkání jsme odehráli v tomto složení: Plechatý, Samek, Šátek, Šašek, Pacourek, Strejc (5.A), Sýkorová (4.A), Vaňátko a Mrskoš (3.B). Všem patří dík za bojovnost.