Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Florbal 4.-5.tříd (Urban)

V pátek 24.1.2013 se uskutečnilo na naší škole základní kolo turnaje ve florbalu 4.-5.tříd. Zúčastnilo se 5 škol, naše družstvo nakonec po pouze jednom vyhraném utkání skončilo na 4. místě. Na prvních dvou místech byly ZŠ Vrchlického a ZŠ Doctrina, které postupují do dalších bojů. Reprezentovali nás: Čížek, Špinka, Brom, Kulašiak, Němec, Zeman z 5.A a Šlégl, Samek, Pacourek ze 4.A.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena