Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Florbal 4.-5.tříd (Urban)

V úterý 24.3.2015 jsme se zúčastnili dalšího kola florbalového turnaje 4.-5.tříd. Spolu s námi a domácím mužstvem se na ZŠ Ještědská turnaje zúčastnili ZŠ Stráž nad Nisou a ZŠ Frýdlant. Po úvodní výhře nad ZŠ Frýdlant 14 : 5, jsme prohráli smolný zápas s domácí ZŠ Ještědskou 3 : 5, přitom jsme v poločase 3 : 0 vedli. V rozhodujícím zápase o postupové místo jsme však porazili ZŠ Stráž 9 : 3, když jsme dlouho prohrávali 1 : 2 a zápas otočili až v druhé polovině.
Postupujeme tedy do dalšího finálového turnaje libereckého okresu!
Dík patří Vaňátkovi, Šaškovi, Koberovi ze 4.B a Stiborovi, Svrčkovi, Váchovi, Kašparovi, Stejskalovi a Krejsovi z 5.A.