Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Florbal 4.-5.tříd - 3.2.2011 (Urban)

Ve čtvrtek 3.2.2011 proběhl na naší škole turnaj ve florbale 4.-5. tříd. Po remíze se ZŠ Chrastava 3 :3 a dalších vítězstvích se ZŠ Doctrina 5 : 0 a ZŠ Vesec 3 : 2 postupujeme do dalšího kola, které se hraje ve čtvrtek 10.2. na ZŠ Lesní. Naši školu reprezentovali z 5.A : Mečíř, Daněk, Kleiner, Stibor, Plechatý a ze 4.A : Sonntagová, Belák, Hadjsalah, Firman.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena