Florbal 4.-5.tříd - 3.2.2011 (Urban)

Ve čtvrtek 3.2.2011 proběhl na naší škole turnaj ve florbale 4.-5. tříd. Po remíze se ZŠ Chrastava 3 :3 a dalších vítězstvích se ZŠ Doctrina 5 : 0 a ZŠ Vesec 3 : 2 postupujeme do dalšího kola, které se hraje ve čtvrtek 10.2. na ZŠ Lesní. Naši školu reprezentovali z 5.A : Mečíř, Daněk, Kleiner, Stibor, Plechatý a ze 4.A : Sonntagová, Belák, Hadjsalah, Firman.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.