Florbal 4.-5. třída - 23.4.2009

FLORBAL 4.-5. TŘÍDA
Ve čtvrtek 23.4.2009 jsme odehráli okresní finálový turnaj ve florbale 4.-5. tříd na ZŠ Dobiášova. Po dvou výhrách nad ZŠ Dobiášova a ZŠ Frýdlant a dvou prohrách se ZŠ Lesní a ZŠ U školy jsme skončili na pěkném třetím místě. Škoda, že nám chyběli dva členové základní sestavy, v závěru nám scházeli síly a schopnosti.Všem zúčastněným patří dík za bojovnost a florbalový um, který byl oceněn diplomem a pohárem. Do kraje postupuje ZŠ U školy, která prošla finálovým turnajem „bez ztráty kytičky“ a se skórem 31:2.
Sestava našeho mužstva:
Ch.Benc ©, J.Bednář (G), A.Král, J.Vlas, R.Ďuriš, J.Vlček, J.Šůma a V.Barac

Finálová tabulka
umístění    mužstvo       skóre   body
1.             ZŠ U školy    31:2     8
2.             ZŠ Lesní        9:11    5
3.             ZŠ Barvířská   8:11    4
4.             ZŠ Dobiášova  9:10   3
5.             ZŠ Frýdlant     4:27   0

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.