Florbal 19.11.2014 (Kuželka)

Ve středu 19. listopadu 2014 se v naší tělocvičně uskutečnilo základní kolo ve florbalu 6. – 7. ročníků.
Turnaje se mimo našeho družstva zúčastnily školy Aloisina výšina a Vrchlického. V prvním utkání nastoupili naši žáci proti ZŠ Aloisina Výšina. Po počátečním oťukávání se začala projevovat naše převaha a zvítězili jsme 6:3. Naším druhým soupeřem byla ZŠ Vrchlického, která již měla také jedno vítězství. Utkání bylo vyrovnané, hrálo se rychle a tvrdě, šance se střídaly na obou stranách. Ve druhém poločase jsme se více prosazovali a kluci zaslouženě zvítězili 4:3. Blahopřejeme k postupu do dalšího kola. Střelci: Lochman 5, Špinka 2, Čuřík, Hamada a Kaiser po 1. Naše sestava: Čížek, Strejc – Brože, Čuřík, Hamada, Kaiser, Kulašiak, Lochman, Plechatý, Samek, Špinka.