Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Florbal 13.3.2009

FLORBAL 4.-5.TŘÍD
V pátek 13.3.2009 jsme se zúčastnili semifinálového turnaje ve florbale 4.-5. tříd na ZŠ Dobiášova. V tomto turnaji jsme narazili kromě domácích na ZŠ Oblačná a ZŠ Vrchlického. Po výborném výkonu celého mužstva jsme nad všemi soupeři zvítězili a nemuseli si tak lámat hlavu s postupovými klíči. Společně s námi mezi 4 nejlepší školy libereckého okresu postoupila z druhého místa ZŠ Dobiášova.
Naším nejlepším střelcem se tentokrát stal Patrik Resl ze 4.třídy. Dále nás reprezentovali Ch.Benc (C), A.Král, J.Bednář, J.Vlas, M.Kadlec (všichni z 5.třídy) a V.Barac, M.Kubla, J.Šůma (všichni ze 4.třídy).

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.