Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Florbal 13.3.2009

FLORBAL 4.-5.TŘÍD
V pátek 13.3.2009 jsme se zúčastnili semifinálového turnaje ve florbale 4.-5. tříd na ZŠ Dobiášova. V tomto turnaji jsme narazili kromě domácích na ZŠ Oblačná a ZŠ Vrchlického. Po výborném výkonu celého mužstva jsme nad všemi soupeři zvítězili a nemuseli si tak lámat hlavu s postupovými klíči. Společně s námi mezi 4 nejlepší školy libereckého okresu postoupila z druhého místa ZŠ Dobiášova.
Naším nejlepším střelcem se tentokrát stal Patrik Resl ze 4.třídy. Dále nás reprezentovali Ch.Benc (C), A.Král, J.Bednář, J.Vlas, M.Kadlec (všichni z 5.třídy) a V.Barac, M.Kubla, J.Šůma (všichni ze 4.třídy).