Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Florbal 10.2.2009

TURNAJ VE FLORBALU
V ÚTERÝ 10.2.2009 JSME SE JAKO VÍTĚZOVÉ ZÁKLADNÍ SKUPINY ZÚČASTNILI SEMIFINÁLOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH FLORBALISTŮ. NAŠÍM CÍLEM BYL POSTUP DO OKRESNÍHO FINÁLE, COŽ SE TAKÉ PODAŘILO A SPOLEČNĚ SE ZŠ U ŠKOLY JSME POSTOUPILI DÁLE.
OKRESNÍ FINÁLE FLORBALU STARŠÍCH ŽÁKŮ BYLO NAPLÁNOVÁNO O DVA DNY POZDĚJI ZNOVU NA ZŠ DOBIÁŠOVA (12.2.2009). V SEMIFINÁLE JSME NARAZILI NA ZŠ JEŠTĚDSKOU. V TOMTO DUELU JSME MĚLI VÍCE STŘELECKÉHO ŠTĚSTÍ, TAK JSME POSTOUPILI DO FINÁLE. ZDE JSME SE OPĚT UTKALI SE ZŠ U ŠKOLY. ZÁPAS PRO NÁS ŽAČAL VÝBORNĚ, O TO HŮŘE SKONČIL – V POSLEDNÍ TŘETINĚ JSME ZTRATILI PRACNĚ VYBUDOVANÉ VEDENÍ 2:0, DOKONCE JSME I 3:2 PROHRÁVALI, ALE PÁR VTEŘINEK PŘED KONCEM JSME ŠŤASTNĚ VYROVNALI A SAMOSTATNÉ NÁJEZDY JSOU NA SVĚTĚ. VE VÁLCE NERVŮ JSME TAHALI ZA KRATŠÍ KONEC  A TAK JSME OBSADILI CELKOVÉ 2. MÍSTO V OKRESU LIBEREC!!!
VŠEM NOMINOVANÝM MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA PŘÍKLADNÉ SPORTOVNÍ CHOVÁNÍ I V TĚCH NEJVYHROCENĚJŠÍCH SITUACÍCH!!! 
NOMINACE:
KOLÁŘ
KOPIC
NEUMAN
SLATINKA
DIVIŠ O.
DIVIŠ V.
FRÝBA
LANDA
JÍCHA
ČEŘOVSKÝ
NIČ