Florbal 10.2.2009

TURNAJ VE FLORBALU
V ÚTERÝ 10.2.2009 JSME SE JAKO VÍTĚZOVÉ ZÁKLADNÍ SKUPINY ZÚČASTNILI SEMIFINÁLOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH FLORBALISTŮ. NAŠÍM CÍLEM BYL POSTUP DO OKRESNÍHO FINÁLE, COŽ SE TAKÉ PODAŘILO A SPOLEČNĚ SE ZŠ U ŠKOLY JSME POSTOUPILI DÁLE.
OKRESNÍ FINÁLE FLORBALU STARŠÍCH ŽÁKŮ BYLO NAPLÁNOVÁNO O DVA DNY POZDĚJI ZNOVU NA ZŠ DOBIÁŠOVA (12.2.2009). V SEMIFINÁLE JSME NARAZILI NA ZŠ JEŠTĚDSKOU. V TOMTO DUELU JSME MĚLI VÍCE STŘELECKÉHO ŠTĚSTÍ, TAK JSME POSTOUPILI DO FINÁLE. ZDE JSME SE OPĚT UTKALI SE ZŠ U ŠKOLY. ZÁPAS PRO NÁS ŽAČAL VÝBORNĚ, O TO HŮŘE SKONČIL – V POSLEDNÍ TŘETINĚ JSME ZTRATILI PRACNĚ VYBUDOVANÉ VEDENÍ 2:0, DOKONCE JSME I 3:2 PROHRÁVALI, ALE PÁR VTEŘINEK PŘED KONCEM JSME ŠŤASTNĚ VYROVNALI A SAMOSTATNÉ NÁJEZDY JSOU NA SVĚTĚ. VE VÁLCE NERVŮ JSME TAHALI ZA KRATŠÍ KONEC  A TAK JSME OBSADILI CELKOVÉ 2. MÍSTO V OKRESU LIBEREC!!!
VŠEM NOMINOVANÝM MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA PŘÍKLADNÉ SPORTOVNÍ CHOVÁNÍ I V TĚCH NEJVYHROCENĚJŠÍCH SITUACÍCH!!!
NOMINACE:
KOLÁŘ
KOPIC
NEUMAN
SLATINKA
DIVIŠ O.
DIVIŠ V.
FRÝBA
LANDA
JÍCHA
ČEŘOVSKÝ
NIČ

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.