Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Florbal 10.2.2009

TURNAJ VE FLORBALU
V ÚTERÝ 10.2.2009 JSME SE JAKO VÍTĚZOVÉ ZÁKLADNÍ SKUPINY ZÚČASTNILI SEMIFINÁLOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH FLORBALISTŮ. NAŠÍM CÍLEM BYL POSTUP DO OKRESNÍHO FINÁLE, COŽ SE TAKÉ PODAŘILO A SPOLEČNĚ SE ZŠ U ŠKOLY JSME POSTOUPILI DÁLE.
OKRESNÍ FINÁLE FLORBALU STARŠÍCH ŽÁKŮ BYLO NAPLÁNOVÁNO O DVA DNY POZDĚJI ZNOVU NA ZŠ DOBIÁŠOVA (12.2.2009). V SEMIFINÁLE JSME NARAZILI NA ZŠ JEŠTĚDSKOU. V TOMTO DUELU JSME MĚLI VÍCE STŘELECKÉHO ŠTĚSTÍ, TAK JSME POSTOUPILI DO FINÁLE. ZDE JSME SE OPĚT UTKALI SE ZŠ U ŠKOLY. ZÁPAS PRO NÁS ŽAČAL VÝBORNĚ, O TO HŮŘE SKONČIL – V POSLEDNÍ TŘETINĚ JSME ZTRATILI PRACNĚ VYBUDOVANÉ VEDENÍ 2:0, DOKONCE JSME I 3:2 PROHRÁVALI, ALE PÁR VTEŘINEK PŘED KONCEM JSME ŠŤASTNĚ VYROVNALI A SAMOSTATNÉ NÁJEZDY JSOU NA SVĚTĚ. VE VÁLCE NERVŮ JSME TAHALI ZA KRATŠÍ KONEC  A TAK JSME OBSADILI CELKOVÉ 2. MÍSTO V OKRESU LIBEREC!!!
VŠEM NOMINOVANÝM MNOHOKRÁT DĚKUJI ZA PŘÍKLADNÉ SPORTOVNÍ CHOVÁNÍ I V TĚCH NEJVYHROCENĚJŠÍCH SITUACÍCH!!! 
NOMINACE:
KOLÁŘ
KOPIC
NEUMAN
SLATINKA
DIVIŠ O.
DIVIŠ V.
FRÝBA
LANDA
JÍCHA
ČEŘOVSKÝ
NIČ

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.