Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Finále školního florbalu (Kuželka, Václav)

Florbal – školní turnaj – 6.-7.tř.
Ve finále turnaje zvítězilo družstvo „Mistři“ nad „My a děvenky“ vysoko 9:0. O branky se podělili Daněk a Šůma po 4, Plechatý 1. Vítězové hráli ve složení: Daněk, Kubla, Plechatý, Prokopec a Šůma.

Florbal - školní turnaj - 8.-9.tř.
Tak a je dobojováno! Školní florbalový turnaj má svého vítěze – stal se jím tým s názvem FK ZELENOMODRÁ, který porazil druhého finalistu FK INDIÁNI 6:3. Raritou je fakt, že vítězný tým hrál jen ve třech v poli a bez brankáře, jejich brankářská jednička  onemocněla a borci ho odmítli nahradil někým jiným – přepsali tedy školní historii a je to první tým, který tento turnaj vyhrál jen ne třech!!!
SESTAVY VE FINÁLE:
FK INDIÁNI: DÍL, PEŠEK, FRYDRYCH, PATRMAN, ARIUNZORIG, NEHILLA, VODVÁRKA
FK ZELENOMODRÁ: KOS, ŽELEZNÝ, KOTEK - VÍTĚZOVÉ

Více fotek naleznete ve fotogalerii.