Finále školního florbalu (Kuželka, Václav)

Florbal – školní turnaj – 6.-7.tř.
Ve finále turnaje zvítězilo družstvo „Mistři“ nad „My a děvenky“ vysoko 9:0. O branky se podělili Daněk a Šůma po 4, Plechatý 1. Vítězové hráli ve složení: Daněk, Kubla, Plechatý, Prokopec a Šůma.

Florbal - školní turnaj - 8.-9.tř.
Tak a je dobojováno! Školní florbalový turnaj má svého vítěze – stal se jím tým s názvem FK ZELENOMODRÁ, který porazil druhého finalistu FK INDIÁNI 6:3. Raritou je fakt, že vítězný tým hrál jen ve třech v poli a bez brankáře, jejich brankářská jednička  onemocněla a borci ho odmítli nahradil někým jiným – přepsali tedy školní historii a je to první tým, který tento turnaj vyhrál jen ne třech!!!
SESTAVY VE FINÁLE:
FK INDIÁNI: DÍL, PEŠEK, FRYDRYCH, PATRMAN, ARIUNZORIG, NEHILLA, VODVÁRKA
FK ZELENOMODRÁ: KOS, ŽELEZNÝ, KOTEK - VÍTĚZOVÉ

Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.