Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Finále florbalu 11.3.2016 (Urban)

Finále florbalu 4.-5.tříd proběhlo v pátek 11.3.2016 za účasti 6 mužstev v Homecredit Aréně. Turnaj proběhl ve dvou skupinách a pak ve vzájemných zápasech o umístění. Po postupu z 2.místa ze skupiny, kdy jsme prohráli pouze s budoucím vítězem turnaje, jsme bojovali o finále se ZŠ Lesní. Tento zápas jsme prohráli, ale herně byl výkon velmi dobrý. V boji o 3. místo jsme pak porazili ZŠ Český Dub a korunovali tak náš dobrý výkon medailovým umístěním. Turnaj nakonec po nájezdech vyhrála ZŠ Ještědská, druhá byla ZŠ Lesní.
Mezi opory našeho mužstva patřili Standa Mrskoš, Martin Vaňátko, Adam Kobera, Martin Šašek a Simona Horáčková. Dík patří i náhradníkům Ondrovi Průšovi, Matyáši Jansovi a Tomáši Kocourovi.