Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Filip v zemi zdraví (Plachá)

22.2. 2012 využili žáci  1.A a 1.B nabídku  libereckého  Centra Generace  a zúčastnili se jeho výchovně- vzdělávacího pořadu  Filip v zemi  Zdraví. Cílem tohoto programu bylo přispět ke zdravému rozvoji dětí. Žáci zábavnou formou získali informace o fungování lidského těla  a zdravém životním stylu. Současně byly  děti varovány před patologickými jevy jako je kouření nebo drogy. Tento program navazoval na současné učivo prvouky.