Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Figurální náměty v čínském a japonském umění (Plachá)

12.10.2010 třída 5.B viděla v liberecké galerii výstavu  Figurální náměty v čínském a japonském umění  ze sbírek Národní galerie v Praze. Žáci poznali zajímavost  orientálního umění a jeho odlišnosti od evropského. Některé děti zaujala „manga“- příběh výtvarně zpracovaný  podle orientálních tradic. Jiní se ve výtvarné dílně pustili do výroby čínské masky.Největší zájem vyvolala výroba pečetidla, při které se děti učily pracovat s rydly.
Žáky výtvarné zpracování pohltilo a po fotodokumentaci si mohli svá díla odnést domů.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.