Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Figurální náměty v čínském a japonském umění (Plachá)

12.10.2010 třída 5.B viděla v liberecké galerii výstavu  Figurální náměty v čínském a japonském umění  ze sbírek Národní galerie v Praze. Žáci poznali zajímavost  orientálního umění a jeho odlišnosti od evropského. Některé děti zaujala „manga“- příběh výtvarně zpracovaný  podle orientálních tradic. Jiní se ve výtvarné dílně pustili do výroby čínské masky.Největší zájem vyvolala výroba pečetidla, při které se děti učily pracovat s rydly.
Žáky výtvarné zpracování pohltilo a po fotodokumentaci si mohli svá díla odnést domů.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena