Figurální náměty v čínském a japonském umění (Plachá)

12.10.2010 třída 5.B viděla v liberecké galerii výstavu  Figurální náměty v čínském a japonském umění  ze sbírek Národní galerie v Praze. Žáci poznali zajímavost  orientálního umění a jeho odlišnosti od evropského. Některé děti zaujala „manga“- příběh výtvarně zpracovaný  podle orientálních tradic. Jiní se ve výtvarné dílně pustili do výroby čínské masky.Největší zájem vyvolala výroba pečetidla, při které se děti učily pracovat s rydly.
Žáky výtvarné zpracování pohltilo a po fotodokumentaci si mohli svá díla odnést domů.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.