Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Figurální náměty v čínském a japonském umění (Plachá)

12.10.2010 třída 5.B viděla v liberecké galerii výstavu  Figurální náměty v čínském a japonském umění  ze sbírek Národní galerie v Praze. Žáci poznali zajímavost  orientálního umění a jeho odlišnosti od evropského. Některé děti zaujala „manga“- příběh výtvarně zpracovaný  podle orientálních tradic. Jiní se ve výtvarné dílně pustili do výroby čínské masky.Největší zájem vyvolala výroba pečetidla, při které se děti učily pracovat s rydly.
Žáky výtvarné zpracování pohltilo a po fotodokumentaci si mohli svá díla odnést domů.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena