Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Festivalové dny dětské knihy (Plachá)

15.4.V Krajské vědecké knihovně v Liberci  žáci 4.B čekali na program Z knížky do filmu a zase zpět s autorkou Galinou Miklínovou. Děti si přinesly s sebou její ilustrace  a těšily se, že se s paní režisérkou, výtvarnicí animovaných filmů a ilustrátorkou setkají osobně a na autogramiádě získají její autogram.
Uvědomily si, jakým způsobem je text v knize přetvořen do filmové animace. Shlédly ukázku budoucího filmu Lichožrouti, na kterém se G.Miklínová podílí.
Celý program byl součástí velké akce Festivalové dny dětské knihy.