Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Festival dětské knihy (Vančišinová)

V rámci Festivalu dětské knihy se třída 1.A zúčastnila v knihovně besedy se spisovatelem Jiřím Kahounem. Děti seznámil se svou knížkou Pískací kornoutek, ze které nám přečetl jednu pohádku. Vyprávěl nám o tom, jak knížka vznikala, o panu Jágrovi, který ji ilustroval, i o svých dalších knížkách, které pro malé čtenáře napsal. Zodpověděl také několik zvídavých dotazů. Nakonec besedy nám udělal velkou radost – dostali jsme od něj dvě jeho knížky i s věnováním. Už se všichni moc těšíme, jak nám z nich bude paní učitelka na škole v přírodě každý večer číst.