Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Exkurze Suchopýr 2.AB - My jsem strom

EXKURZE SUCHOPÝR
Dne 4.10.2007 se žáci 2.A a 2.B vzdělávali v Severočeském ekologickém centru libereckého kraje. Žáci z 2.B v programu „My jsme strom“ poznávali význam stromů, napodobovali jejich život a těšili se jejich kráse. Počasí přálo i dopolední svačince na skále pod korunami bříz. Nejvíce se dětem líbila výroba kachle ze sochařské hlíny. Letos to byl poslední výlet, ale příští rok si děti vyprosily program, ve kterém budou jezdit na koních.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena