Exkurze Suchopýr 2.AB - My jsem strom

EXKURZE SUCHOPÝR
Dne 4.10.2007 se žáci 2.A a 2.B vzdělávali v Severočeském ekologickém centru libereckého kraje. Žáci z 2.B v programu „My jsme strom“ poznávali význam stromů, napodobovali jejich život a těšili se jejich kráse. Počasí přálo i dopolední svačince na skále pod korunami bříz. Nejvíce se dětem líbila výroba kachle ze sochařské hlíny. Letos to byl poslední výlet, ale příští rok si děti vyprosily program, ve kterém budou jezdit na koních.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.