Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Exkurze k Hasičskému záchrannému sboru

EXKURZE K HASIČSKÉMU ZÁCHRANNÉMU SBORU
04.06.2008    Žáci 2.B se sice probudili do deštivého počasí, ale čekala je zajímavá exkurze k Hasičskému záchrannému sboru Libereckého kraje. Mohli si prohlédnout  požární techniku, vyzkoušet pravou požární přilbu,viděli pravý požární útok a rychlou jízdu po tyči k požárním vozům. Navštívili telefonní ústřednu, kam přicházejí hlášení o požárech a haváriích. Právě odtud se spouštějí  na zkoušku sirény, které slyšíme nad městem každou první středu v měsíci. Ty už děti slyšely, když spokojeně obědvaly ve školní jídelně.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.