Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Exkurze k Hasičskému záchrannému sboru

EXKURZE K HASIČSKÉMU ZÁCHRANNÉMU SBORU
04.06.2008    Žáci 2.B se sice probudili do deštivého počasí, ale čekala je zajímavá exkurze k Hasičskému záchrannému sboru Libereckého kraje. Mohli si prohlédnout  požární techniku, vyzkoušet pravou požární přilbu,viděli pravý požární útok a rychlou jízdu po tyči k požárním vozům. Navštívili telefonní ústřednu, kam přicházejí hlášení o požárech a haváriích. Právě odtud se spouštějí  na zkoušku sirény, které slyšíme nad městem každou první středu v měsíci. Ty už děti slyšely, když spokojeně obědvaly ve školní jídelně.