Exkurze k Hasičskému záchrannému sboru

EXKURZE K HASIČSKÉMU ZÁCHRANNÉMU SBORU
04.06.2008    Žáci 2.B se sice probudili do deštivého počasí, ale čekala je zajímavá exkurze k Hasičskému záchrannému sboru Libereckého kraje. Mohli si prohlédnout  požární techniku, vyzkoušet pravou požární přilbu,viděli pravý požární útok a rychlou jízdu po tyči k požárním vozům. Navštívili telefonní ústřednu, kam přicházejí hlášení o požárech a haváriích. Právě odtud se spouštějí  na zkoušku sirény, které slyšíme nad městem každou první středu v měsíci. Ty už děti slyšely, když spokojeně obědvaly ve školní jídelně.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.