Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Exkurze do IQ parku (Sklenářová)

14. 6. 2011, 8. třída
V rámci shrnutí našich poznatků z matematiky, fyziky a chemie jsme se vydali na exkurzi do IQ parku v Babylonu. Naše zkoumání jsme zaměřili hlavně na vodu a „zelenou energii“. Naším úkolem bylo vyplnit pracovní listy s pomocí vystavených exponátů. Líbilo se nám, že si řadu věcí můžeme vyzkoušet – výrobu energie pohybem, s pomocí vody i větru.
Dělali jsme obrovské bubliny, učili jsme se také porozumět lidským smyslům. Zkoušeli jsme rozebrat a znovu sestavit „naše“ tělo. Ke konci už jsme byli sice plní dojmů, zato žaludek plný nebyl a tak nejkrásnějším výstavním místem byl pult v bufetu a jednoznačně nejlepším exponátem obložená bageta.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena