Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Exkurze do IQ parku (Sklenářová)

14. 6. 2011, 8. třída
V rámci shrnutí našich poznatků z matematiky, fyziky a chemie jsme se vydali na exkurzi do IQ parku v Babylonu. Naše zkoumání jsme zaměřili hlavně na vodu a „zelenou energii“. Naším úkolem bylo vyplnit pracovní listy s pomocí vystavených exponátů. Líbilo se nám, že si řadu věcí můžeme vyzkoušet – výrobu energie pohybem, s pomocí vody i větru.
Dělali jsme obrovské bubliny, učili jsme se také porozumět lidským smyslům. Zkoušeli jsme rozebrat a znovu sestavit „naše“ tělo. Ke konci už jsme byli sice plní dojmů, zato žaludek plný nebyl a tak nejkrásnějším výstavním místem byl pult v bufetu a jednoznačně nejlepším exponátem obložená bageta.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.