Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Exkurze do IQ parku (Sklenářová)

14. 6. 2011, 8. třída
V rámci shrnutí našich poznatků z matematiky, fyziky a chemie jsme se vydali na exkurzi do IQ parku v Babylonu. Naše zkoumání jsme zaměřili hlavně na vodu a „zelenou energii“. Naším úkolem bylo vyplnit pracovní listy s pomocí vystavených exponátů. Líbilo se nám, že si řadu věcí můžeme vyzkoušet – výrobu energie pohybem, s pomocí vody i větru.
Dělali jsme obrovské bubliny, učili jsme se také porozumět lidským smyslům. Zkoušeli jsme rozebrat a znovu sestavit „naše“ tělo. Ke konci už jsme byli sice plní dojmů, zato žaludek plný nebyl a tak nejkrásnějším výstavním místem byl pult v bufetu a jednoznačně nejlepším exponátem obložená bageta.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena