Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Evropský den jazyků 2016

U příležitosti Evropského dne jazyků naše škola pořádala v úterý 27.9. projektový den. První stupeň si připravil jazykové aktivity pro nejmladší žáky a využil i spolupráce se známým jazykovým lektorem Broňou Havlíčkem. Na druhém stupni převzali na dvě vyučovací hodiny vládu vybraní žáci devátého ročníku, kteří si pro sebe i mladší spolužáky připravili zábavné aktivity v angličtině a němčině. Jednalo se zejména o jazykové hry a práci s texty populárních písní, které žáci ve třídě prezentovali po dvojicích a měli tak možnost vyzkoušet si nelehkou práci učitelů. Pro žáky zase bylo zajímavé vidět v rolích učitelů své vrstevníky a tato akce se u nich setkala s pozitivním ohlasem. Dále byl ve škole po celé dopoledne přítomen vedoucí Eurocentra Liberec pan Martin Fišer, který postupně všechny třídy 2.stupně provedl zábavným workshopem na téma Evropa a evropské jazyky. Nejzajímavější z tohoto workshopu byla vědomostní soutěž Riskuj, kde žáci ve skupinách soutěžili o sladké ceny. Tímto děkujeme za spolupráci jak panu Havlíčkovi, tak i panu Fišerovi.

Více fotografií naleznete v sekci fotogalerie.