Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Evropská olympiáda mládeže (Sklenářová)

V rámci konání Evropské olympiády mládeže umožnili pořadatelé žákům základních a středních škol přijet fandit mladým sportovcům. Také žáci 2. stupně z naší školy se rozhodli přijet povzbudit mladé talenty. V úterý 15. února 2011 jsme vyrazili do sportovního areálu v Rejdicích. Ukázalo se, že některé děti pojaly akci v duchu hesla „Den ledního medvěda“. Nepochopily pojem „teplé oblečení“ a tak ve slabých mikinách zimomřivě přešlapovaly a očekávaly tréninkové starty prvních soutěžících.
Obdivovali jsme klopenou snowboardovou dráhu i svištění prken mladých sportovců. Trať byla místy ledovatá, o pády nebyla nouze.
Prvenství ve zraněních však získal náš Jakub Trejbal z 8.A, který poté, co jsme vystoupili z autobusu, sklouzl na kopci vedoucím k trati a zlomil si nohu. Zbytek dopoledne tak strávili s paní učitelkou Markovou na chirurgickém oddělení tanvaldské nemocnice.
My ostatní jsme se kochali pohledem na umění snowboardistů při tréninkových rozjezdech a při kvalifikaci. Počasí nám docela přálo, teplota se pohybovala kolem -5°C a nesněžilo. Přesto však některé lehce oblečené děti projevovaly největší radost, když se otevřely dveře vytopeného autobusu připraveného k návratu zpět.
Myslím, že celá akce byla velikým přínosem – viděli jsme mladé sportovce, kteří třeba jednou budou stát na olympijských stupních vítězů, svezli jsme se dvoupatrovým autobusem a někteří z nás si uvědomili, že škola je vlastně strašně příjemné teplé místo.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.