Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Evropská olympiáda mládeže (Sklenářová)

V rámci konání Evropské olympiády mládeže umožnili pořadatelé žákům základních a středních škol přijet fandit mladým sportovcům. Také žáci 2. stupně z naší školy se rozhodli přijet povzbudit mladé talenty. V úterý 15. února 2011 jsme vyrazili do sportovního areálu v Rejdicích. Ukázalo se, že některé děti pojaly akci v duchu hesla „Den ledního medvěda“. Nepochopily pojem „teplé oblečení“ a tak ve slabých mikinách zimomřivě přešlapovaly a očekávaly tréninkové starty prvních soutěžících.
Obdivovali jsme klopenou snowboardovou dráhu i svištění prken mladých sportovců. Trať byla místy ledovatá, o pády nebyla nouze.
Prvenství ve zraněních však získal náš Jakub Trejbal z 8.A, který poté, co jsme vystoupili z autobusu, sklouzl na kopci vedoucím k trati a zlomil si nohu. Zbytek dopoledne tak strávili s paní učitelkou Markovou na chirurgickém oddělení tanvaldské nemocnice.
My ostatní jsme se kochali pohledem na umění snowboardistů při tréninkových rozjezdech a při kvalifikaci. Počasí nám docela přálo, teplota se pohybovala kolem -5°C a nesněžilo. Přesto však některé lehce oblečené děti projevovaly největší radost, když se otevřely dveře vytopeného autobusu připraveného k návratu zpět.
Myslím, že celá akce byla velikým přínosem – viděli jsme mladé sportovce, kteří třeba jednou budou stát na olympijských stupních vítězů, svezli jsme se dvoupatrovým autobusem a někteří z nás si uvědomili, že škola je vlastně strašně příjemné teplé místo.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.