Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

eTwinningový projekt - Evropský den jazyků (Marková)

V rámci oslav Evropského dne jazyků se žáci 6.B (+ někteří z 6.A) zapojili do stejnojmenného projektu eTwinning. Tento jednoduchý projekt spočíval v navázání kontaktu s jinými evropskými školami a následné výměně pohlednic z míst našeho bydliště. Na pohlednici Liberce se každý žák anglicky představil a poté připojil několik slov či frází v češtině s anglickým překladem. Cílem tedy bylo nejen ukázat místo, kde žijeme, ale představit žákům z cizích zemí i náš jazyk. Postupně se do projektu přidávalo stále více škol a tak se nám sešla slušná hromádka pohlednic ze Španělska, Německa, Chorvatska, Polska, Řecka, Litvy, České republiky, Itálie, Rumunska, Portugalska a Réunionu, který byl zároveň nejvzdálenějším místem, odkud pohlednice přiletěly (Réunion je zámořský department Francie a nachází se v Indickém oceánu východně od Madagaskaru). Některé došlé pohlednice si můžete prohlédnout ve fotogalerii a dočasně také na nástěnce ve vestibulu školy.

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření