Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

eTwinningový projekt - Evropský den jazyků (Marková)

V rámci oslav Evropského dne jazyků se žáci 6.B (+ někteří z 6.A) zapojili do stejnojmenného projektu eTwinning. Tento jednoduchý projekt spočíval v navázání kontaktu s jinými evropskými školami a následné výměně pohlednic z míst našeho bydliště. Na pohlednici Liberce se každý žák anglicky představil a poté připojil několik slov či frází v češtině s anglickým překladem. Cílem tedy bylo nejen ukázat místo, kde žijeme, ale představit žákům z cizích zemí i náš jazyk. Postupně se do projektu přidávalo stále více škol a tak se nám sešla slušná hromádka pohlednic ze Španělska, Německa, Chorvatska, Polska, Řecka, Litvy, České republiky, Itálie, Rumunska, Portugalska a Réunionu, který byl zároveň nejvzdálenějším místem, odkud pohlednice přiletěly (Réunion je zámořský department Francie a nachází se v Indickém oceánu východně od Madagaskaru). Některé došlé pohlednice si můžete prohlédnout ve fotogalerii a dočasně také na nástěnce ve vestibulu školy.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření