Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Ekovýchovný pobyt na Jizerce (Marková)

Naše škola je partnerem projektu Člověk a krajina Jizerských hor, což si v praxi mohli vyzkoušet žáci 8.A, kteří se zúčastnili třídenního pobytu v ekologickém středisku na Jizerce. Pod vedením lektorů absolvovali zajímavý program s názvem "Člověk a krajina Jizerských hor - strategie budoucího využívání", ve kterém řešili problematiku současného a budoucího využívání chráněných území v České republice na příkladu CHKO Jizerské hory. Žáci zde v rolích různých zájmových skupin (lesníci,ochránci přírody, turisté a místní obyvatelé) různými způsoby zkoumali a promýšleli strategii budoucího využívání Jizerských hor, kterou v závěru prezentovali a před ostatními obhajovali. Část programu probíhala v chatě a část v terénu v krásném okolí Jizerky - žáci navštívili např. Pytlácké kameny a rašeliniště. Postaráno měli i o zábavu v podobě nejrůznějších teambuildingových her a soutěží, třeba fotbal, při kterém dvojice byly k sobě přivázané šátkem za nohu nebo jeden nesl na zádech druhého. To naši fotbalisté ještě nikdy nezažili a dalo jim pěknou práci vymyslet vhodnou taktiku. Pobyt na Jizerce se zkrátka vydařil a jedním z důvodů bylo i krásné počasí, které přálo výletům a pořizování výstavních fotografií. Podívejte se na některé z nich ve fotogalerii.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.