Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Eko-naučná akce ve sběrném dvoře (Plachá)

Liberecký kraj ve spolupráci se společností Elektrowin uspořádal ve sběrném dvoře eko-naučnou akci Zaskočte si pro radu, jak se zbavit odpadu.

Žáci ze 4.B byli pozváni k prohlídce sběrného dvora s odborným výkladem o třídění a recyklaci komunálního odpadu. Tato akce vhodně doplňuje učivo s tématy ekologie a ochrany životního prostředí. Žáci také odevzdali staré a vyřazené elektrospotřebiče, které donesli z domova. Závěrem si žáci otestovali získané informace a zasoutěžili o drobné dárky.