Ekologický projekt 1.B (Plachá)

Ekologický projekt „ Seznámení s přírodou “ pro  1.B připravila sl.vychovatelka Sakařová. Hravou metodou přivedla  děti k přesvědčení  o  kráse přírody a nutnosti chránit ji. Honzík Kazda souhlasil : „ Já už přemýšlím o stroji,který uklidí všechny odpadky v lese.“  To bude užitečný stroj ! Úkoly projektu rozvíjely také dětskou fantazii a tvořivost. V tělocvičně sl.vychovatelka  připravila pro děti  hry plné zábavy a radosti. Děkujeme  za krásný a zajímavý program.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.