Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Ekologický projekt 1.B (Plachá)

Ekologický projekt „ Seznámení s přírodou “ pro  1.B připravila sl.vychovatelka Sakařová. Hravou metodou přivedla  děti k přesvědčení  o  kráse přírody a nutnosti chránit ji. Honzík Kazda souhlasil : „ Já už přemýšlím o stroji,který uklidí všechny odpadky v lese.“  To bude užitečný stroj ! Úkoly projektu rozvíjely také dětskou fantazii a tvořivost. V tělocvičně sl.vychovatelka  připravila pro děti  hry plné zábavy a radosti. Děkujeme  za krásný a zajímavý program.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.