Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Ekologický projekt 1.B (Plachá)

Ekologický projekt „ Seznámení s přírodou “ pro  1.B připravila sl.vychovatelka Sakařová. Hravou metodou přivedla  děti k přesvědčení  o  kráse přírody a nutnosti chránit ji. Honzík Kazda souhlasil : „ Já už přemýšlím o stroji,který uklidí všechny odpadky v lese.“  To bude užitečný stroj ! Úkoly projektu rozvíjely také dětskou fantazii a tvořivost. V tělocvičně sl.vychovatelka  připravila pro děti  hry plné zábavy a radosti. Děkujeme  za krásný a zajímavý program.