Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Ekologický pobyt 3.B

EKOLOGICKO-VÝCHOVNÝ PROGRAM V OLDŘICHOVĚ HÁJÍCH VE STŘEDISKU STŘEVLÍK
3.B zde strávila celý týden (8.-12.6.2009) pod dohledem lektorů  a svých pedagogů s cílem lépe poznat přírodu, užít si krásné chvíle mezi domácími zvířaty: koňmi, kozami, prasnicí Edou, kočkami a psy. Radovánky ale pokračovaly při hrách, opékání vuřtů, malování triček, diskotéce a samozřejmě na pokojích. Chutná krmě pětkrát denně dodávala optimismu a sílu pro vědecké výzkumy v laboratořích,  pro výlov vodních breberek, pozorování ptáků dalekohledy i zatloukání půdní sondy.
Dětem se pobyt velmi líbil a  návrat do školy by nejraději oddálily o další týden.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena