Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Ekologický pobyt 3.B

EKOLOGICKO-VÝCHOVNÝ PROGRAM V OLDŘICHOVĚ HÁJÍCH VE STŘEDISKU STŘEVLÍK
3.B zde strávila celý týden (8.-12.6.2009) pod dohledem lektorů  a svých pedagogů s cílem lépe poznat přírodu, užít si krásné chvíle mezi domácími zvířaty: koňmi, kozami, prasnicí Edou, kočkami a psy. Radovánky ale pokračovaly při hrách, opékání vuřtů, malování triček, diskotéce a samozřejmě na pokojích. Chutná krmě pětkrát denně dodávala optimismu a sílu pro vědecké výzkumy v laboratořích,  pro výlov vodních breberek, pozorování ptáků dalekohledy i zatloukání půdní sondy.
Dětem se pobyt velmi líbil a  návrat do školy by nejraději oddálily o další týden.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.