Ekologický pobyt 3.B

EKOLOGICKO-VÝCHOVNÝ PROGRAM V OLDŘICHOVĚ HÁJÍCH VE STŘEDISKU STŘEVLÍK
3.B zde strávila celý týden (8.-12.6.2009) pod dohledem lektorů  a svých pedagogů s cílem lépe poznat přírodu, užít si krásné chvíle mezi domácími zvířaty: koňmi, kozami, prasnicí Edou, kočkami a psy. Radovánky ale pokračovaly při hrách, opékání vuřtů, malování triček, diskotéce a samozřejmě na pokojích. Chutná krmě pětkrát denně dodávala optimismu a sílu pro vědecké výzkumy v laboratořích,  pro výlov vodních breberek, pozorování ptáků dalekohledy i zatloukání půdní sondy.
Dětem se pobyt velmi líbil a  návrat do školy by nejraději oddálily o další týden.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.