Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Dvoudenní párty za vysvědčení (Sakařová)

31.1.2011 si některé děti přinesly svoje první vysvědčení. Nejen prvňáčci, ale i ostatní děti nám v šatně s hrdostí v srdci ukazovaly svoje jedničky. V odpolední družině jsme se pro děti rozhodli připravit menší překvapení v podobě drobností za „samé biče“, sladkostí a pohádku o Sněhurce. Bohužel nás zklamala technika, a proto jsme po menších peripetiích vyrazili za sluníčkem ven. Druhý den jsme se rozhodly vše napravit a dát Sněhurce druhou šanci. Celou dvoudenní párty jsme zakončili tancem a zpěvem písniček na přání.
No a teď zpět do práce, abyste se na konci školního roku mohli pochlubit stejným, ne-li lepším vysvědčením. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.