Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Dvoudenní párty za vysvědčení (Sakařová)

31.1.2011 si některé děti přinesly svoje první vysvědčení. Nejen prvňáčci, ale i ostatní děti nám v šatně s hrdostí v srdci ukazovaly svoje jedničky. V odpolední družině jsme se pro děti rozhodli připravit menší překvapení v podobě drobností za „samé biče“, sladkostí a pohádku o Sněhurce. Bohužel nás zklamala technika, a proto jsme po menších peripetiích vyrazili za sluníčkem ven. Druhý den jsme se rozhodly vše napravit a dát Sněhurce druhou šanci. Celou dvoudenní párty jsme zakončili tancem a zpěvem písniček na přání.
No a teď zpět do práce, abyste se na konci školního roku mohli pochlubit stejným, ne-li lepším vysvědčením.