Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Dvoudenní párty za vysvědčení (Sakařová)

31.1.2011 si některé děti přinesly svoje první vysvědčení. Nejen prvňáčci, ale i ostatní děti nám v šatně s hrdostí v srdci ukazovaly svoje jedničky. V odpolední družině jsme se pro děti rozhodli připravit menší překvapení v podobě drobností za „samé biče“, sladkostí a pohádku o Sněhurce. Bohužel nás zklamala technika, a proto jsme po menších peripetiích vyrazili za sluníčkem ven. Druhý den jsme se rozhodly vše napravit a dát Sněhurce druhou šanci. Celou dvoudenní párty jsme zakončili tancem a zpěvem písniček na přání.
No a teď zpět do práce, abyste se na konci školního roku mohli pochlubit stejným, ne-li lepším vysvědčením. 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.