DRUHÝ ŽIVOT PRO HRAČKY – dobročinná charitativní akce (Wollrabová)

Ve dnech od 8.12. do 14.12. na naší škole probíhala charitativní akce pod taktovkou paní učitelky Štěpánky Kvasničkové, ve spolupráci s dobrovolníky z našeho školního parlamentu. Cílem akce bylo vytřídit hračky, se kterými si již děti nehrají nebo z nich „tzv.“ vyrostly, a zároveň je věnovat dětem, které by je ocenily a vyhrály by si s nimi.  Tímto způsobem si mohl každý vybrat takový malý dárek buď pro sebe nebo pro své mladší sourozence zcela zdarma. Vybrat hračku mohli i rodiče svým dětem. Poděkováním nám byly rozzářené oči dětí a vědomí, že hračky našly svůj nový domov.

Za parlament, A. Wollrabová