Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Dopravní výchova

DOPRAVNÍ VÝCHOVA
Je tu začátek školního roku a učitelé opět začínají oprašovat to, co se žáci v minulém školním roce naučili v dopravní výchově.
Třeťáci v úterý 9.9.2008 měli možnost ukázat paní učitelce, jak se na našem dětském dopravním hřišti již vyznají, co si z loňského výcviku pamatují a co nového se naučili o prázdninách.
Ve výcviku budou pokračovat postupně i ostatní třídy na 1. stupni. Naším cílem je, aby se žáci dokázali bezpečně pohybovat na komunikacích - nyní jako chodci a později i jako účastníci dopravního provozu. Jen tak lze předejít vážným úrazům.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.