Dopravní výchova

DOPRAVNÍ VÝCHOVA
Je tu začátek školního roku a učitelé opět začínají oprašovat to, co se žáci v minulém školním roce naučili v dopravní výchově.
Třeťáci v úterý 9.9.2008 měli možnost ukázat paní učitelce, jak se na našem dětském dopravním hřišti již vyznají, co si z loňského výcviku pamatují a co nového se naučili o prázdninách.
Ve výcviku budou pokračovat postupně i ostatní třídy na 1. stupni. Naším cílem je, aby se žáci dokázali bezpečně pohybovat na komunikacích - nyní jako chodci a později i jako účastníci dopravního provozu. Jen tak lze předejít vážným úrazům.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.