Dopravní výchova - 4.A, 4.B

DOPRAVNÍ VÝCHOVA
Dopravní výchova ve 4. třídách už začala první návštěvou na  dětském dopravním hřišti. Teoretickou část vystřídala praktická, ve které děti objížděly překážku, učily se najíždět do jízdních pruhů před křižovatkou, vyjíždět z parkoviště i projíždět křižovatkou. Na bezpečnost  a správnost jízdy dohlížel i člen městské policie.
Přes zimu se budou děti věnovat více teorii, hlavně se naučí řešit dopravní situace na křižovatkách. Cílem celého kurzu je získat „ Průkaz cyklisty“ a bez nehody jezdit samostatně v silničním provozu.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.