Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Dopravní výchova - 4.A, 4.B

DOPRAVNÍ VÝCHOVA
Dopravní výchova ve 4. třídách už začala první návštěvou na  dětském dopravním hřišti. Teoretickou část vystřídala praktická, ve které děti objížděly překážku, učily se najíždět do jízdních pruhů před křižovatkou, vyjíždět z parkoviště i projíždět křižovatkou. Na bezpečnost  a správnost jízdy dohlížel i člen městské policie.
Přes zimu se budou děti věnovat více teorii, hlavně se naučí řešit dopravní situace na křižovatkách. Cílem celého kurzu je získat „ Průkaz cyklisty“ a bez nehody jezdit samostatně v silničním provozu.