Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Dopravní výchova - 4.A, 4.B

DOPRAVNÍ VÝCHOVA
Dopravní výchova ve 4. třídách už začala první návštěvou na  dětském dopravním hřišti. Teoretickou část vystřídala praktická, ve které děti objížděly překážku, učily se najíždět do jízdních pruhů před křižovatkou, vyjíždět z parkoviště i projíždět křižovatkou. Na bezpečnost  a správnost jízdy dohlížel i člen městské policie.
Přes zimu se budou děti věnovat více teorii, hlavně se naučí řešit dopravní situace na křižovatkách. Cílem celého kurzu je získat „ Průkaz cyklisty“ a bez nehody jezdit samostatně v silničním provozu.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.