Dopravní soutěž (Šímová)

Po vítězství v oblastním kole dopravní soutěže, se žáci Lucka Stárková, Terezka Bulínová, Tomáš Zeman, Fanda Špinka a Michal Němec zúčastnili okresního kola, kde skončili na krásném čtvrtém místě. Soutěžilo se ve znalostech dopravních předpisů, zdravovědě, jízdě podle pravidel a jízdě zručnosti.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.