Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Dopolední rafting na Jizeře (Marková, Loumová)

Den pobytu v přírodě 6.9. 2013 strávili  žáci  7.A a 8.A raftingem na řece Jizeře. Všech 32 žáků  přišlo  na liberecké vlakové nádraží v dobré náladě. Po předchozích deštivých dnech se na obloze opět objevilo sluníčko, a tak se všichni  mohli těšit na nová dobrodružství spojená s rafty, vodou a veselými zážitky.
Zdá se Vám rafting na řece příliš nebezpečný?  Po tomto dni si to sedmáci a osmáci naší školy určitě nemyslí. Na žáky čekala aktivní relaxace v podobě klidného proudu řeky Jizery bez jezů a nástrah, žádné hřmící a náročné peřeje, ale klidná řeka protékající krásnou přírodou.  Děti se projely po trase dlouhé 12 kilometrů a všechny se do Liberce vrátily spokojené. Poděkování patří třem našim bývalým žákům, teď již studentům 2. ročníku SŠ – Petru Patrmanovi, Jakubu Trejbalovi a Patriku Venglovi, kteří pomohli s organizací celé akce.