Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Dobrovolná exkurze do Prahy o jarních prázdninách (Šulcová)

V úterý o jarních prázdninách se vydala  pod vedením třídní Yvetty Šulcové skupina zájemců z 6.B a Lenka Müllerová z 8.A do Prahy. Cílem byla ojedinělá výstava „Carské Rusko pod nadvládou Romanovců“. Na výstavě byl vůbec poprvé představen českým návštěvníkům výběr uměleckých děl a předmětů z Kremelské pokladnice. Výstava ale také ukazovala, jaká byla struktura a život carského dvora, jeho ceremonie.
Neodradilo nás ani počasí (celý den lilo), ani fronta na vstupenky. Pod heslem většiny dětí  – když už jsme tady, tak to chceme vidět – jsem s Lenkou vystála frontu (téměř 1,5 hod.) na vstupenky. Děti zatím déšť ne déšť a s mapou v ruce pobíhaly po ostatních památkách po Hradě (i mimo něj). Nikdo se neztratil, a tak jsme se všichni sešli ve výstavních prostorách. Musím děti pochválit – většina se zájmem téměř tři čtvrtě hodiny pozorně procházela výstavou, četla všechny informace na panelech i vitrínách. A potom na nás čekala procházka plná památek - přes Malou Stranu, Karlův most až na Staroměstské nám. Pak rozchod a na konec  sraz na „Václaváku“.
Za deště jsme z Liberce odjížděli a za deště se večer vraceli. Ale nikomu z nás ubrečené počasí nevadilo, protože den jsme si vážně užili. A jak se exkurze všem líbila – o tom si můžete přečíst v článku Veroniky Pavlíkové ( najdete ho na stránkách školy v sekci školní časopis).
           

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření