Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Dny evropského dědictví (Palchá)

První zářijový víkend nabídl skvělou akci Dny evropského dědictví, která je významnou celoevropskou kulturně poznávací a výchovnou událostí, kterou využili žáci 3.B. V tento den se otevřely brány nejzajímavějších památek i v našem městě. Paní učitelka Míla vybrala Valdštejnské domky, libereckou radnici an divadlo F.X.Šaldy. Každý objekt nabíl dětem nové zážitky ve věži radnice, v obřadní síni či zákulisí divadla, protože se děti mohly zdarma podívat do míst, které jsou běžně nepřístupny.Tyto poznatky využijí ve vzdělávací oblasti Člověk a svět,v tematických okruhu zaměřené ;m na poznání historických a památných míst svého města.