DIVIZNÍ KOLO FOTBALOVÉHO COCA COLA CUPU (Václav)

V úterý 17.5.2016 jsme zajížděli se staršími žáky do Mladé Boleslavi k sehrání divizního finále, kde se utkali vítězové 4 krajů ČR (ZŠ BARVÍŘSKÁ LIBEREC, ZŠ EDISONOVA TEPLICE, ZŠ MARJÁNKA PRAHA, ZŠ MLADÁ BOLESLAV).
Velmi smolný zápas jsme sehráli proti domácím, kdy jsme neproměnili i ty nejvyloženější šance a soupeř nás potrestal jedinou střelou mezi tyče – 1. zápas – 1. prohra 0:1. Ve druhém utkání jsme naopak  nabídnuté šance proměnili  a porazili hráče  klubu FC SPARTA PRAHA 2:1 (góly  KAVAN, LOCHMAN). O postupu do dalšího kola se rozhodovalo v našem posledním utkání proti týmu z Teplic – vítěz postupuje dál. Nutno přiznat, že soupeř byl ve všech směrech lepší a po vítězství 3:0 postupuje zaslouženě dál. Našim borcům děkujeme za výkon a reprezentaci.
SESTAVA: ŠPINKA, BÍNA, BULEJKO, JANOUŠ, ČUŘÍK, KAISER, MICHAL, KAVAN M., KAVAN Š., LOCHMAN, HAMADA, KULAŠIAK, PEŘINA