Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Divizní futsalové finále - Teplice (Václav)

V úterý 8.3.2011 jsem zajížděli k diviznímu futsalovému finále do Teplic. Společně s námi se na tento turnaj probojovala ZŠ ŽATEC a domácí ZŠ EDISONOVA TEPLICE. V prvním zápase jsme se střetli s domácími borci. Utkání to bylo naprosto vyrovnané a spravedlivá by byla asi remíza. Tu jsme však nevyválčili a prohráli 1:2, když jsme inkasovali minutu před koncem. Škoda jen zahozených "tutovek", které měl DAVID ŠIMON, KUBA BARAC a ONDRA BLÁHA. V druhém duelu jsme jasně dominovali a přehráli ŽATEC 8:4, střelecky se zaskvěl DAVID REJL - autor 3 branek. Celkově jsme v severočeské divizi obsadili 2. místo. GRATULUJEME !!!
NAŠE SESTAVA: NEGRU, KVÍTEK, BLÁHA, PIRŠEL, BARAC, KAISER, KONEČNÝ, ŠIMON, REJL, ČÁRA a BULÍŘ