Divizní futsalové finále - Teplice (Václav)

V úterý 8.3.2011 jsem zajížděli k diviznímu futsalovému finále do Teplic. Společně s námi se na tento turnaj probojovala ZŠ ŽATEC a domácí ZŠ EDISONOVA TEPLICE. V prvním zápase jsme se střetli s domácími borci. Utkání to bylo naprosto vyrovnané a spravedlivá by byla asi remíza. Tu jsme však nevyválčili a prohráli 1:2, když jsme inkasovali minutu před koncem. Škoda jen zahozených "tutovek", které měl DAVID ŠIMON, KUBA BARAC a ONDRA BLÁHA. V druhém duelu jsme jasně dominovali a přehráli ŽATEC 8:4, střelecky se zaskvěl DAVID REJL - autor 3 branek. Celkově jsme v severočeské divizi obsadili 2. místo. GRATULUJEME !!!
NAŠE SESTAVA: NEGRU, KVÍTEK, BLÁHA, PIRŠEL, BARAC, KAISER, KONEČNÝ, ŠIMON, REJL, ČÁRA a BULÍŘ

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.