Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Divizní finále futsalu starších žáků (Václav)

Po dvou vítězných turnajích jsme zajížděli ke třetímu do Teplic, kde se konalo divizní finále. V krásné hale s ideálním povrchem jsme se měli o postup poprat se ZŠ Přemyslovců Louny a domácí ZŠ Edisonova Teplice. Prvně jmenovaný soupeř nám ze začátku vzdoroval, ale druhá půle již byla plně v naší režii – konečný stav 12:1 hovoří za vše. Druhý a rozhodující duel jsme začali odvážně a vytěžili pár brankových příležitostí (nájezdy na samotného gólmana nebyly něčím výjimečným) – bohužel jsme neproměnili a soupeř trestal, snad až tvrdě. Druhá půle se odehrávala podle stejného scénáře – takže my jsme útočili a měli šance (tu největší zahodil Tomáš Kotek, který přestřelil prázdnou branku ze dvou kroků…) a soupeř dával branky. Konečná prohra 2:6 nás utvrdila v naší neefektivitě v zakončení. Vítězi přejeme mnoho úspěchů v dalším kole.

SESTAVA: ZEZULKA, KOS, ŠÁMAL, KOTEK, LEHOCKI, ŽELEZNÝ, MORAVEC, LINEK, ADAM, ZUKOVSKYY, BENC, ŠUSTR