Divizní finále futsalu starších žáků (Václav)

Po dvou vítězných turnajích jsme zajížděli ke třetímu do Teplic, kde se konalo divizní finále. V krásné hale s ideálním povrchem jsme se měli o postup poprat se ZŠ Přemyslovců Louny a domácí ZŠ Edisonova Teplice. Prvně jmenovaný soupeř nám ze začátku vzdoroval, ale druhá půle již byla plně v naší režii – konečný stav 12:1 hovoří za vše. Druhý a rozhodující duel jsme začali odvážně a vytěžili pár brankových příležitostí (nájezdy na samotného gólmana nebyly něčím výjimečným) – bohužel jsme neproměnili a soupeř trestal, snad až tvrdě. Druhá půle se odehrávala podle stejného scénáře – takže my jsme útočili a měli šance (tu největší zahodil Tomáš Kotek, který přestřelil prázdnou branku ze dvou kroků…) a soupeř dával branky. Konečná prohra 2:6 nás utvrdila v naší neefektivitě v zakončení. Vítězi přejeme mnoho úspěchů v dalším kole.

SESTAVA: ZEZULKA, KOS, ŠÁMAL, KOTEK, LEHOCKI, ŽELEZNÝ, MORAVEC, LINEK, ADAM, ZUKOVSKYY, BENC, ŠUSTR

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.