Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Divizní finále futsalu starších žáků (Václav)

Po dvou vítězných turnajích jsme zajížděli ke třetímu do Teplic, kde se konalo divizní finále. V krásné hale s ideálním povrchem jsme se měli o postup poprat se ZŠ Přemyslovců Louny a domácí ZŠ Edisonova Teplice. Prvně jmenovaný soupeř nám ze začátku vzdoroval, ale druhá půle již byla plně v naší režii – konečný stav 12:1 hovoří za vše. Druhý a rozhodující duel jsme začali odvážně a vytěžili pár brankových příležitostí (nájezdy na samotného gólmana nebyly něčím výjimečným) – bohužel jsme neproměnili a soupeř trestal, snad až tvrdě. Druhá půle se odehrávala podle stejného scénáře – takže my jsme útočili a měli šance (tu největší zahodil Tomáš Kotek, který přestřelil prázdnou branku ze dvou kroků…) a soupeř dával branky. Konečná prohra 2:6 nás utvrdila v naší neefektivitě v zakončení. Vítězi přejeme mnoho úspěchů v dalším kole.

SESTAVA: ZEZULKA, KOS, ŠÁMAL, KOTEK, LEHOCKI, ŽELEZNÝ, MORAVEC, LINEK, ADAM, ZUKOVSKYY, BENC, ŠUSTR

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.