Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Divizní finále futsalu starších žáků (Václav)

Vynikajícího úspěchu dosáhli naši žáci v divizním futsalovém  finále, které hostila sportovní hala Dašická v Pardubicích. Do tohoto finále se společně s námi probojovala i ZŠ Bystré a domácí ZŠ Pardubice-Ohrazenice. K prvnímu zápasu nastoupili naši borci proti ZŠ Bystré. V tomto duelu jsme jednoznačně dominovali a skóre se zastavilo na stavu 6:0 pro nás, střelecky zářil hlavně Václav Sedláček – autor hattricku. V druhém a rozhodujícím zápase jsme vyzvali domácí tým. Po zodpovědném a kolektivním výkonu jsme domácí porazili 3:1 a zajistili si tím postup do republikových bojů!!! GRATULACE!!!

SESTAVA: PLECHATÝ, GEMBICKÝ, DANĚK, RÁČEK, MEČÍŘ, KRPATA, NAJMAN, HALGAŠ, KLEINER