Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Divizní finále futsalu starších žáků 25.2.2014 Teplice (Václav)

Již po třetí v řadě jsme se kvalifikovali do divizní finále futsalu, které se každoročně koná v moderní hale v Teplicích. Společně s námi se do závěrečných bojů kvalifikoval Kamenický Šenov a domácí ZŠ Na Stínadlech Teplice. V prvním zápase jsme dominovali - Kamenický Šenov jednoznačně přehráli 8:0 a to ještě naši borci pětkrát orazítkovali tyče. Kosa na kámen narazila v druhém duelu, kdy  naši borci pokulhávali ve výkonu za domácími a prohráli 7:4. Bohužel ani na potřetí jsme přes výběr Teplic nepřešli. Na druhou stranu ani druhé místo v divizi není k zahození…

SESTAVA: PLECHATÝ, BURDA, PROKŠ, PÁNEK, HANUŠ, KAZDA, GEMBICKÝ, DANĚK, MEČÍŘ, KREJČÍŘ